Требуется Домробітниця+догляд за VIP-гардеробом. в Киеве

Добавлено: сегодня в 12:04 | Категория: Сфера услуг - Гувернантка | Город: Киевская область, Киев

Требования:

Потрібна хатня працівниця+догляд за VIP-гардеробом.
Графік роботи: 3 дні на тиждень.
Зарплатня - 1200 гривень в день.
Обов"язки : прання, прасування, ремонт одягу, чищення, догляд за взуттям. Прибирання.
Робота термінова, наявність санітарної книжки обов"язково.
Телефонуйте на вказані номери телефонів, резюме надсилайте на вайбер.

15 000 UAH
Агентство НИКА
Добавлено: сегодня в 12:04

Другие вакансии в разделе "Гувернантка" в Киеве

Помічниця по господарству, вахта (г. Киев) сегодня в 12:07

Сфера услуг / Гувернантка 24 000 UAH

Потрібна домашня працівниця.Графік роботи: 7/7, 10/10 діб.Зарплатня - 800 гривень в день.Проживання та харчування за рахунок роботодавця.Обов"язки : прибирання будинку, прання, прасування. Догляд за городом і свійськими тваринами.Приготування їжі.Робота термінова.Телефонуйте на вказані номери телефонів, резюме надсилайте на вайбер.

0 просмотров Сфера услуг / Гувернантка
(Киев)

Домашня працівниця, Віта Поштова. (г. Киев) сегодня в 12:05

Сфера услуг / Гувернантка дог.

Потрібна домашня працівниця. Віта Поштова.Графік роботи: 14/14 діб.Зарплатня - 1000 гривень в день. Проживання за рахунок роботодавця.Обов"язки : прибирання, прання, прасування. Приготування їжі. Знання побутової техніки (Керхер, Мілле, інші).Робота термінова, наявність санітарної книжки обов"язкова.Телефонуйте на вказані номери телефонів, резюме надсилайте на вайбер.

185 просмотров Сфера услуг / Гувернантка
(Киев)

Няня-хатня робітниця, вахта по 14 діб (г. Киев) сегодня в 12:05

Сфера услуг / Няня, воспитатель 30 000 UAH

Потрібна няня-хатня робітниця.Графік роботи: 14/14 діб.Зарплатня - 1000 гривень в день. Харчування та проживання за рахунок роботодавця.Обов"язки : догляд за дітьми (вихідні, канікули), прибирання будинку, приготовуння їжі, прання, прасування.Робота термінова, наявність санітарної книжки обов"язкова.Телефонуйте на вказані номери телефонів, резюме надсилайте на вайбер.

230 просмотров Сфера услуг / Няня, воспитатель
(Киев)

Няня для дівчинки 4 років, вахта. (г. Киев) сегодня в 12:05

Сфера услуг / Няня, воспитатель дог.

Робота для няні. Педагогічна або медична освіта.Графік роботи: 7/7, 14/14 діб.Зарплатня - 1400 гривень в день. Харчування та проживання за рахунок роботодавця.Обов"язки : догляд за дівчинкою 4 років, супровід, організація дозвілля, виховання.Робота термінова, наявність санітарної книжки обов"язкова.Телефонуйте на вказані номери телефонів, резюме надсилайте на вайбер.

127 просмотров Сфера услуг / Няня, воспитатель
(Киев)

Садівник-господарник, вахта по 14 діб, Крушинка (г. Киев) сегодня в 12:05

Сфера услуг / Садовник 30 000 UAH

Потрібен садівник -господарник для роботи в приватному будинку.Графік роботи: 14/14 діб.Зарплатня - 1000 гривень в день. Проживання за рахунок роботодавця.Обов"язки: догляд за садом, територією, городом, штучним озером, курми, господарчі роботи.Робота термінова.Телефонуйте на вказані номери телефонів, резюме надсилайте на вайбер.

259 просмотров Сфера услуг / Садовник
(Киев)

Домробітниця, вахта, без приготування (г. Киев) сегодня в 12:05

Сфера услуг / Гувернантка дог.

Потрібна домашня працівниця.Графік роботи: 14/14 діб.Зарплатня - 800 гривень в день. Харчування та проживання за рахунок роботодавця.Обов"язки : прибирання будинку, прання, прасування, догляд за домашніми улюбленцями.Робота термінова, наявність санітарної книжки обов"язкове.Телефонуйте на вказані номери телефонів, резюме надсилайте на вайбер.

158 просмотров Сфера услуг / Гувернантка
(Киев)

Хатня працівниця, вахта (г. Киев) сегодня в 12:05

Сфера услуг / Гувернантка 24 000 UAH

Потрібна хатня працівниця.Графік роботи: 14/14 діб.Зарплатня - 1000 гривень в день. Харчування та проживання за рахунок роботодавця.Обов"язки : прибирання будинку, приготування їжі, прання, прасування.Робота термінова, наявність санітарної книжки обов"язкова. На зміні працює 2 людини.Телефонуйте на вказані номери телефонів, резюме надсилайте на вайбер.

150 просмотров Сфера услуг / Гувернантка
(Киев)

Домробітниця (700 кв.м.), вахта (г. Киев) сегодня в 12:04

Сфера услуг / Гувернантка 30 000 UAH

Потрібна домробітниця в будинок 700 кв.м. Віта Поштова.Графік роботи: 14/14 діб.Зарплатня - 1000 гривень в день. Проживання за рахунок роботодавця.Обов"язки : прибирання, прання, прасування. Приготування їжі. Знання побутової техніки (Керхер, Мілле, інші).Робота термінова, наявність санітарної книжки обов"язкова.Телефонуйте на вказані номери телефонів, резюме надсилайте на вайбер.

123 просмотров Сфера услуг / Гувернантка
(Киев)

Няня-гувернантка для школяра, вахта по 14 діб. (г. Киев) сегодня в 12:04

Сфера услуг / Няня, воспитатель дог.

Робота для няні -гувернантки з педагогічною освітою.Графік роботи: 14/14 діб.Зарплатня - 1400 гривень в день. Харчування та проживання за рахунок роботодавця.Обов"язки : догляд за школярем, підготовка та контроль за виконанням домашніх завдань, супровід, організація дозвілля, допомога по господарству на час перебування дитини в школі. Приготування їжі для хлопчика.Робота термінова, наявність санітарної книжки обов"язкова.Телефонуйте на вказані номери телефонів, резюме надсилайте на вайбер.

128 просмотров Сфера услуг / Няня, воспитатель
(Киев)

Хатня робітниця, вахта, Київщина (г. Киев) сегодня в 12:04

Сфера услуг / Няня, воспитатель дог.

Потрібна домашня працівниця.Графік роботи: 14/14 діб.Зарплатня - 1500 гривень в день. Харчування та проживання за рахунок роботодавця.Обов"язки : прибирання будинку, прання, прасування, догляд за домашніми улюбленцями. Приготування їжі іноді.Робота термінова, наявність санітарної книжки обов"язково.Телефонуйте на вказані номери телефонів, резюме надсилайте на вайбер.

112 просмотров Сфера услуг / Няня, воспитатель
(Киев)