Требуется Няня-хатня робітниця, вахта по 14 діб в Киеве

Добавлено: вчера в 12:39 | Категория: Сфера услуг - Няня, воспитатель | Город: Киевская область, Киев

Требования:

Потрібна няня-хатня робітниця.
Графік роботи: 14/14 діб.
Зарплатня - 1000 гривень в день. Харчування та проживання за рахунок роботодавця.
Обов"язки : догляд за дітьми (вихідні, канікули), прибирання будинку, приготовуння їжі, прання, прасування.
Робота термінова, наявність санітарної книжки обов"язкова.
Телефонуйте на вказані номери телефонів, резюме надсилайте на вайбер.

30 000 UAH
Агентство НИКА
Добавлено: вчера в 12:39

Другие вакансии в разделе "Няня, воспитатель" в Киеве

Домашня працівниця, 10/10 діб. (г. Киев) вчера в 12:39

Сфера услуг / Няня, воспитатель 21 000 UAH

Потрібна домашня працівниця.Графік роботи: 10/10 діб.Зарплатня - 700 гривень в день. Харчування та проживання за рахунок роботодавця.Обов"язки : прибирання будинку, приготування їжі, прання, прасування.Робота термінова, наявність санітарної книжки обов"язкове.Телефонуйте на вказані номери телефонів, резюме присилайте на вайбер.

110 просмотров Сфера услуг / Няня, воспитатель
(Киев)

Домробітниця, Гнідин. Вахта по 14 діб. (г. Киев) вчера в 12:39

Сфера услуг / Гувернантка 30 000 UAH

Потрібна домашня працівниця. Гнідин.Графік роботи: 14/14 діб.Зарплатня - 1000 гривень в день. Проживання за рахунок роботодавця.Обов"язки : прибирання будинку, прання, прасування. Приготування їжі.Робота термінова.

44 просмотров Сфера услуг / Гувернантка
(Киев)

Домробітниця, вахта, без приготування (г. Киев) вчера в 12:39

Сфера услуг / Гувернантка дог.

Потрібна домашня працівниця.Графік роботи: 14/14 діб.Зарплатня - 800 гривень в день. Харчування та проживання за рахунок роботодавця.Обов"язки : прибирання будинку, прання, прасування, догляд за домашніми улюбленцями.Робота термінова, наявність санітарної книжки обов"язкове.Телефонуйте на вказані номери телефонів, резюме надсилайте на вайбер.

77 просмотров Сфера услуг / Гувернантка
(Киев)

Господарник, вахта, Гнідин. (г. Киев) вчера в 12:39

Сфера услуг / Садовник дог.

Потрібен садівник -господарник для роботи в приватному будинку, село Гнідин.Графік роботи: 14/14 діб.Зарплатня - 800 гривень в день. Проживання за рахунок роботодавця. Харчування за власний рахунок.Обов"язки: догляд за садом, територією, городом, господарчі роботи.Робота термінова.Телефонуйте на вказані номери телефонів, резюме надсилайте на вайбер.

77 просмотров Сфера услуг / Садовник
(Киев)

Хатня робітниця, вахта, Київщина (г. Киев) вчера в 12:39

Сфера услуг / Няня, воспитатель дог.

Потрібна домашня працівниця.Графік роботи: 14/14 діб.Зарплатня - 1500 гривень в день. Харчування та проживання за рахунок роботодавця.Обов"язки : прибирання будинку, прання, прасування, догляд за домашніми улюбленцями. Приготування їжі іноді.Робота термінова, наявність санітарної книжки обов"язково.Телефонуйте на вказані номери телефонів, резюме надсилайте на вайбер.

44 просмотров Сфера услуг / Няня, воспитатель
(Киев)

Садівник-господарник, вахта по 15 діб (г. Киев) вчера в 12:39

Сфера услуг / Садовник дог.

Потрібен садівник -господарник для роботи в приватному будинку.Графік роботи: 15/15 діб.Зарплатня - 800 гривень в день. Проживання за рахунок роботодавця.Обов"язки: догляд за садом, територією, городом (грядки з зеленню), господарчі роботи.Робота термінова.Телефонуйте на вказані номери телефонів, резюме надсилайте на вайбер.

173 просмотров Сфера услуг / Садовник
(Киев)

Няня-хатня робітниця, вахта по 14 діб (г. Киев) вчера в 12:39

Сфера услуг / Няня, воспитатель 30 000 UAH

Потрібна няня-хатня робітниця.Графік роботи: 14/14 діб.Зарплатня - 1000 гривень в день. Харчування та проживання за рахунок роботодавця.Обов"язки : догляд за дітьми (вихідні, канікули), прибирання будинку, приготовуння їжі, прання, прасування.Робота термінова, наявність санітарної книжки обов"язкова.Телефонуйте на вказані номери телефонів, резюме надсилайте на вайбер.

133 просмотров Сфера услуг / Няня, воспитатель
(Киев)

Домробітниця+догляд за VIP-гардеробом. (г. Киев) вчера в 12:39

Сфера услуг / Гувернантка 15 000 UAH

Потрібна хатня працівниця+догляд за VIP-гардеробом.Графік роботи: 3 дні на тиждень.Зарплатня - 1200 гривень в день.Обов"язки : прання, прасування, ремонт одягу, чищення, догляд за взуттям. Прибирання.Робота термінова, наявність санітарної книжки обов"язково.Телефонуйте на вказані номери телефонів, резюме надсилайте на вайбер.

49 просмотров Сфера услуг / Гувернантка
(Киев)

Садівник-господарник, вахта по 14 діб, Крушинка (г. Киев) вчера в 12:39

Сфера услуг / Садовник 30 000 UAH

Потрібен садівник -господарник для роботи в приватному будинку.Графік роботи: 14/14 діб.Зарплатня - 1000 гривень в день. Проживання за рахунок роботодавця.Обов"язки: догляд за садом, територією, городом, штучним озером, курми, господарчі роботи.Робота термінова.Телефонуйте на вказані номери телефонів, резюме надсилайте на вайбер.

146 просмотров Сфера услуг / Садовник
(Киев)

Хатня працівниця, вахта (г. Киев) вчера в 12:39

Сфера услуг / Гувернантка 24 000 UAH

Потрібна хатня працівниця.Графік роботи: 14/14 діб.Зарплатня - 1000 гривень в день. Харчування та проживання за рахунок роботодавця.Обов"язки : прибирання будинку, приготування їжі, прання, прасування.Робота термінова, наявність санітарної книжки обов"язкова. На зміні працює 2 людини.Телефонуйте на вказані номери телефонів, резюме надсилайте на вайбер.

72 просмотров Сфера услуг / Гувернантка
(Киев)