Требуется Домробітниця (1 день на тиждень), Віта Поштова в Киеве

Добавлено: вчера в 08:45 | Категория: Сфера услуг - Гувернантка | Город: Киевская область, Киев

Требования:
Родина пропонує роботу домробітниці. Віта Поштова.

Графік роботи: 1 день на тиждень.
Зарплатня — 1500 гривень в день.
Обов«язки:

прибирання будинку, прасування.
Робота термінова.

Телефонуйте на вказані номери телефонів, резюме надсилайте на вайбер.

дог.
Ніка
Добавлено: вчера в 08:45

Другие вакансии в разделе "Гувернантка" в Киеве

Хатня робітниця (вахта по 2 тижні + супровід роботодавця) (г. Киев) вчера в 08:45

Сфера услуг / Гувернантка 22 500 - 45 000 UAH

Родина пропонує роботу хатній працівниці в приватному будинку. Робота в Обухівському районі, але обов"язково буде супровід роботодавця по Україні і за кордон.Графік роботи: вахта по 14/14 діб.Зарплатня — 1500 гривень в день. Харчування та проживання за рахунок роботодавця.Обов«язки:прибирання будинку,прання, прасування,догляд за домашніми улюбленцями (собака).Робота термінова, наявність санітарної книжки обов»язкова.Телефонуйте на вказані номери телефонів, резюме надсилайте на вайбер.

340 просмотров Сфера услуг / Гувернантка
(Киев)

Домробітниця (вахта, Плюти) (г. Киев) вчера в 08:45

Сфера услуг / Гувернантка 39 000 UAH

Потрібна домашня працівниця.Графік роботи: вахта по 14/14 діб.Зарплатня — 1300 гривень в день. Харчування та проживання за рахунок роботодавця.Обов«язки: прибирання будинку, прання, прасування, догляд за домашніми улюбленцями.Робота термінова, наявність санітарної книжки обов»язкове.Телефонуйте на вказані номери телефонів, резюме надсилайте на вайбер.

445 просмотров Сфера услуг / Гувернантка
(Киев)

Господарник з функціями управляючого приватним будинком (г. Киев) вчера в 08:45

Сфера услуг / Руководство 30 000 UAH

Родина пропонує роботу господарнику з функціями управляючого в приватному будинку. Село Плюти. Перевага шукачам, проживаючим в Обухові, Обухівському районі, Голосіївському районі, в межах села Плюти. Наявність рекомендацій від попередніх роботодавців дає найбільші шанси на швидке працевлаштування.Вимоги — досвід роботи, знання всіх комунікацій, вища освіта, або середня технічна, відсутність шкідливих звичок, гарна репутація, бажання працювати.Графік роботи: 5-6 днів на тиждень, залежно від обся

243 просмотров Сфера услуг / Руководство
(Киев)

Домробітниця-кухар (вахта по 90 діб) (г. Киев) вчера в 08:45

Сфера услуг / Гувернантка 60 000 UAH

Терміново потрібна домробітниця-кухар.Графік роботи: вахта по 90 діб.Зарплатня — 60000 гривень в місяць. Харчування та проживання за рахунок роботодавця.Обов«язки:приготування їжі для всієї родини,прибирання, прання, прасування, догляд за дорогими речами - теж входить в обов"язки, але не щодня. догляд за дітьми - на прохання роботодавця.Робота термінова, наявність санітарної книжки обов»язкова.Телефонуйте на вказані номери телефонів, резюме надсилайте на вайбер.

150 просмотров Сфера услуг / Гувернантка
(Киев)

Помічниця по дому (30х30 діб) (г. Киев) вчера в 08:45

Сфера услуг / Гувернантка 20 000 UAH

Терміново потрібна помічниця по дому. С. Лісняки. Проживає двоє людей.Графік роботи: вахта по 30 діб. Зарплатня — 20000 гривень в місяць. Проживання за рахунок роботодавця.Обов«язки: прибирання будинку, прання, прасування, приготування їжі, прибирання території. Всю роботу звісно робітниця за один день не зробить, тому пропонується варіант з проживанням вахтою. Досвід роботи не обов"язковий, по віку ніяких обмежень немає.Телефонуйте на вказані номери телефонів, резюме надсилайте на вайбер.

156 просмотров Сфера услуг / Гувернантка
(Киев)

Домробітниця (1 день на тиждень), Віта Поштова (г. Киев) вчера в 08:45

Сфера услуг / Гувернантка дог.

Родина пропонує роботу домробітниці. Віта Поштова.Графік роботи: 1 день на тиждень.Зарплатня — 1500 гривень в день.Обов«язки:прибирання будинку, прасування.Робота термінова.Телефонуйте на вказані номери телефонів, резюме надсилайте на вайбер.

135 просмотров Сфера услуг / Гувернантка
(Киев)

Няня, 5/2 дні, Печерськ. (г. Киев) вчера в 08:45

Сфера услуг / Няня, воспитатель дог.

Робота для няні з досвідом роботи. Печерськ.графік роботи: 5/2 дні, з 10-00 до 19-00.зарплатня - 150 гривень на годину.обов"язки : догляд за двома дітьми 4 років і 10 місяців.робота термінова, наявність санітарної книжки обов"язкова.телефонуйте на вказані номери телефонів, резюме надсилайте на вайбер.

355 просмотров Сфера услуг / Няня, воспитатель
(Киев)

Домробітниця-помічниця по господарству, вахта (г. Киев) вчера в 08:45

Сфера услуг / Гувернантка 24 000 UAH

Агентство пропонує роботу: хатній робітниці, помічниці по господарству. Графік роботи: вахта по 10- 14 діб. Можливий варіант місяць/місяць. Досвід в сім"ях не обов"язковий.Зарплатня — 800 гривень в день. Харчування та проживання за рахунок роботодавця.Обов«язки: прибирання будинку, прання, прасування, приготування їжі. Робота термінова.Телефонуйте на вказані номери телефонів, резюме надсилайте на вайбер.

173 просмотров Сфера услуг / Гувернантка
(Киев)